Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Iščem, čakam... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a duovox, v ponedeljek, 12. jan. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Napisal rad lepo pesem bi,
iskal kje moja zvezda zdaj žari,
morda želel bi videti nebeški raj,
ko prideš tja, več ni poti nazaj...

Občutiti želel ljubezni bi toplino,
pregnala mraz bi mi, to hladno zimo,
da zacvetele ponovno rože bi vabljive,
čeprav na kratko, čas njihov hitro mine...

A zrem le v meglo, v dolino,
da mine dan odet v sivino,
ko spet bo jasna noč, uzrem v nebo,
zvezd svetlih sijaj polepša jih močno...

Le ena prava, mogoče še ne žari,
morda zgrešila pot, se ji kam mudi,
da vidi lepih krajev, v lepoti zaiskri,
če pride, da na nebu v resnici oživi...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:50 - 28.04.2005

    Je lepo biti angel?

    Ko iz ostre beline
    sonce prikliče življenje
    in vsaka bilka vztrepeta
    v stvarnikovo slavo?

    ...

    Beri dalje...
  • 17:01 - 06.02.2007

    prisluhni melodiji ustnic,
    ki igrajo zate,
    pij iz kupe, ki ti jo
    čarajo moje besede,
    objemi nemirno telo,
    ki d...

    Beri dalje...
  • 17:23 - 26.03.2006

    S prekrizanimi nogami,
    v kopalni plasc odeta, sedim...
    Srebam crno vino, ki mi bo,
    upam, izpralo tebe.
    Iz mojih misli...
    I...

    Beri dalje...
  • 07:54 - 03.12.2005

    Tonem,
    kot kamen v vodnjaku.
    Dolga je negova pot do dna,
    zavita je steza v blodnjaku,
    ki vodi do tvojega srca.
    In vem,
    Beri dalje...

  • 22:15 - 29.07.2005

    V črepinji
    zlomljen dah
    v minljivi
    pokončnosti.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:57 - 25.11.2006

    V dvorani med vrstami stebrov
    v dorskem slogu doprsni kipi,
    torzi brez glav ali rok.

    Vrata odprta na ...

    Beri dalje...
  • 00:18 - 28.06.2007

    noč je mlada
    in v postelji je nekam čudno prazno
    film molči
    in muca je zaspala
    v naročju
    kjer tebe ni...

    ...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 21.08.2007

    Če prebudim se v tiste sanje,
    kjer si živ,
    ni rob sveta nikdar tako bodeč
    kot tisti hip, ko se razbliniš.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:26 - 15.10.2006

    Rada bi pozabila preteklost, 
    pa kako naj zrem mimo tega kar sem imela, 
    kar še mam in še ni konec...?&nb...

    Beri dalje...
  • 19:47 - 27.04.2009

    En zimski dan,
    ko rabil bi pomoč,
    šibko sonce tone v mrak.

    V temi skrit vran,
    stiskam ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo