Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ljubezen Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Timx, v sobota, 10. jan. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 


Kako naj ljubim, če ne vem kako,
kako naj čutim, če ne vem kako,
poln vprašanj sem, odgovor ne najdem,
iščem jih pa čeprav vem, da teh nikoli ne najdem.

 

Lagati si ne morem,lahko si pa prikrivam,
da srečen nikoli bil ne bom,
poln sem čustev, katere razložiti ne znam,
poln dvomov v ljubezni,poln dvoma vase in vate.

Sploh obstaja ljubezen ? Na to odgovor, najde naj vsak sam.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:30 - 19.07.2006

    Občutki, občutki
    vi ste v meni
    vi ste v meni
    vse kar imam.
    Vi me učite
    vi me živite
    vi ste za mene
    duhovn...

    Beri dalje...
  • 10:18 - 31.10.2007

    Povej, če se povzpnem do roba neba...
    če sanje svoje zavijem v oblak meglen
    in se ustavim tam kjer se korak konča Beri dalje...

  • 17:24 - 23.06.2009

    Sta srečali se opravljivki,
    imeli vedno sta svoj prav,
    včasih znani prepirljivki,
    ju vsak prav dobro je poznal....

    Beri dalje...
  • 19:37 - 11.06.2006

    Ljubiti - za večno Biti.
    Srce - mreža krvavih niti.
    Nežnost se nima več kam skriti…
    Poljublja nas Duh,
    Ljubljeni smo,...

    Beri dalje...
  • 18:04 - 27.12.2005

    Si me v sebi nosila,
    sem za življenje zorela,
    si potem me povila,
    da sem lahko Te objela..

    Sem rastla ob Tebi
    in se uči...

    Beri dalje...
  • 22:01 - 25.01.2005

    Jeza in beda.
    In nič spoštovanja.
    Le kdo sploh še gleda
    in kdo le še sanja?

    Obup in nemoč.
    In nič spoštovanja.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:04 - 02.03.2008

    v očeh

    njenih ....... njegovih
     kot biser bleščeči ...... kot strela žareča
    se solza ujam...

    Beri dalje...
  • 14:50 - 18.10.2005

    Beri dalje...

  • 14:42 - 24.01.2005

    Ne dovoljujem,
    jesti hrano
    za katero
    človek
    nima časa,
    da bi užival
    v njej.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:22 - 12.07.2008

    Dolgi četrtek
    mogoče prideš jutri
    jutri bo petek
    in prišla boš z vlakom
    od daleč
    da bi me videla

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo