Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vse pesmi od She
  • Za pivo ali dve
  • Fl-end-u-ü (nečesa zihr)
  • Kapljice dežja
  • Ajdovski gradec
  • Castrum Vallis
  • Ko srečam te ...
  • Obtožba
  • Božična
  • Zakaj
  • Zmeri k grem
  • Humska
  • Piran
  • Tebi

  • Najbolj sveže pesmi


    Naključne
    • 14:24 - 01.03.2011

      Življenje je živeti, čutiti lepoto,
      ljubiti biti, biti ljubljen,
      to znati občutiti,
      vedno vračati...
      nas...

      Beri dalje...
    • 17:18 - 12.12.2004

      PONOSNO SE DVIGA SREDI PLANOTE,
      VES SKLJUČEN JE,GRBAST IN NEUGLEDEN,
      PA VENDAR TAKO VELIČASTEN.
      LETA IN LETA STOJI TAM,
      UPI...

      Beri dalje...
    • 15:51 - 25.06.2010

      Nekaj v meni se prebuja,
      ne vem kaj to lahko bi bilo,
      morda že zdavnaj pozabljeno čustvo,
      ki zdaj vrnilo se je....

      Beri dalje...
    • 13:42 - 22.01.2007

      Vedno potujem.
      Tudi kadar sediva
      in me gledaš v oči
      potujem.

      ...

      Beri dalje...
    • 12:37 - 25.01.2005

      Koliko želja bilo je v tebi, vseh neprehojenih poti,
      koliko nedokončanih misli, še mnogo več strasti,
      a usoda ne izbira, sploh ne ve, k...

      Beri dalje...
    • 17:03 - 09.12.2004

      Pridi k meni in me poljubi,
      svojo nežno dlan mi ponudi,
      in zasul te bom s poljubi
      zvestobo mi obljubi
      in zasul te bom s poljubi...

      Beri dalje...
    • 18:01 - 21.05.2006

      Porušena morala pri Gostilni

      Sladice

      Globalizirana zavest s rjavim sladkorjem (najprej zdravje...)=za...

      Beri dalje...
    • 20:55 - 06.03.2007

      Samevam v tišini z okusom grenkobe,
      k tlom pa me vleče veriga realnosti.
      Na eni strani želja po zatekanju v narisan svet...

      Beri dalje...
    • 11:36 - 25.05.2010

      Prijatelja imam, slikarja
      po poklicu, ki mi večkrat pravi:
      "Bilo bi bolje, ko bi svoj foh ostavil
      in se iz...

      Beri dalje...
    • 19:25 - 02.03.2007

      Ležal je tam v zibki za vrati
      zapustila sta ga oče in mati.
      Nihče se ne zmeni zanj
      joče, ihti na ves glas
      nikogar nim...

      Beri dalje...

    Wanna know something Joomla?
    Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

    The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
    http://joogpot.eu/lanternfish


    Zadnji komentarji

    Sveže iz foruma

    Uporabniški menu





    Pozabljeno geslo

    Ljubitelji poezije
    Vseh članov: 9139

    O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo