Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:50 - 25.02.2010

    V predsobi svojih misli
    čakam na željen navdih,
    nudi mi ga to življenje,
    sončni žarki, morda nov stih.

    Ne morem...

    Beri dalje...
  • 22:32 - 18.08.2008

    Nisi borac ali bitke
    Nekako same nađu te
    I tada volio bi nestati
    A nema šanse da se skriješ
    Da te ne primijete

    ...

    Beri dalje...
  • 13:00 - 07.12.2006

    Ko ne mogla bi uzreti
    tvojih oči,
    bi sonce ne moglo vzhajati
    in čebelji let bi bil neslišen.

      Beri dalje...

  • 12:00 - 16.05.2008

    Ne boš me videl jokati,
    veš, res ne bom žalostna...
    Le včasih, za zaprtimi vrati,
    se nekaj v meni...

    Beri dalje...
  • 14:26 - 15.10.2006

    Barvite kocke najinih srečanj
    zlagam v sliko,
    dokler počasno leto
    leze svojemu koncu naproti.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:58 - 25.04.2005

    Ko bi me ti videl,
    kako premišljijem in gledam v strop,
    ko bi videl, kako mi oči vleče skup,
    pa ne morem zaspat,
    ko bi me p...

    Beri dalje...
  • 16:58 - 14.12.2004

    MOKRO JE, OBLAČNO,MRZLO IN MEGLENO……
    DEŽNE KAPLJE SE MEŠAJO S SNEGOM V KEPO LEDENO…..
    ZEBE ME, TRESEM SE,IŠČEM TER...

    Beri dalje...
  • 06:59 - 25.01.2010

    Postal bom branjevec, 
    mega hit na tržnici. 
    Ponujal bom, 
    moderno, vsi želijo bio..
    Prodajal bom sir, ...

    Beri dalje...
  • 16:52 - 05.03.2008

    Far away,
    as if I never met you.
    But than again...
    it's so clear -
    I can't forget you.
    And I don...

    Beri dalje...
  • 22:32 - 19.02.2005

    Veliko vesolje odgovori,te prosim,
    Zakaj le vprašanja brez odgovorov v glavi nosim?
    Še deček sem bil,ko so mi že prepovedovali,
    Mi s...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo