Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:23 - 22.01.2009

    Iskal sem smiselnost življenja
    v puščobnosti ljudi,
    a spoznal nisem nikogar
    le delo, strese in skrbi.

    Razmišlja...

    Beri dalje...
  • 07:06 - 30.11.2005

    S teboj bi plesala......od jutra do čeri,
    s teboj bi lebdela.......od neba do noči,
    s teboj bi verjela........od dna do konca dni.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:05 - 05.01.2007

    tiho pesem pojem zanj
    ki objel me je v dlan
    posul s poljubi ranjene peruti
    dal dih obljubi, da je poletela v jati

    Beri dalje...
  • 16:57 - 04.03.2009

    ;) ...

    Beri dalje...
  • 20:35 - 18.12.2006

    Gledam te,
    ko ob meni ležiš,
    tako mirno, spokojno spiš...
    Gledam tvoj obraz,
    široka, moš...

    Beri dalje...
  • 11:55 - 09.01.2007

    Ko bi odšel iskat svoje sanje,
    le kam bi me to pripeljalo?
    Verjetno do tržnic Tajske,
    do najvišjega vrha Himal...

    Beri dalje...
  • 14:00 - 02.10.2007

    Včasih so možgani
    pač na pravi frekvenci.
    Nek tibetanski menih naj
    bi tako preletel petnajst metrov.

    Sonce ...

    Beri dalje...
  • 15:29 - 23.07.2006

    Nahrani zemljo človek,
    ki človek po naključju si postal.

    Mar zbal si se smrti,
    ko prvič si oči razprl...

    Beri dalje...
  • 16:36 - 04.10.2005

    Jaz pa ne bom rož nabral
    in na prsi jih pripel;
    z njimi ne bom vasoval
    in pod oknom pel.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:37 - 13.09.2005

    Razpel je krila angel ljubezni nad menoj
    ves mehak, ves bel,v svojem sijaju je lebdel
    videla sem mu pogled,zrl je tam čez...
    Smehlja...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo