Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:52 - 27.02.2006

    Vsak dan posebej me zavržeš
    kot neplodno misel,
    vsak dan me izklopiš in zapustiš,
    jaz pa kot genska okvara,
    kamorkoli se obrneš...

    Beri dalje...
  • 14:21 - 12.11.2005

    Nihče ne pogleda v strto zrcalo...
    Sladke so laži in trpke resnice
    Njeno srce... kdo bi "srce" klical skalo?
    Dočakala svoj...

    Beri dalje...
  • 08:55 - 17.05.2005

    Naj tisti, ki je res brez greha, vrže prvi kamen,
    naj tisti, ki pozna resnico, sodi vsem ostalim;
    naj tisti, ki resnično ve,
    k...

    Beri dalje...
  • 18:07 - 15.06.2005

    Mala, nevidna kepica
    brez spomina se rodi.
    To sem bila jaz.
    Hlastala sem za
    mrzlim zrakom,
    da mi je sk...

    Beri dalje...
  • 00:06 - 30.10.2008

    Muca si je obula copatke,
    devetkela prazen trup na petke.
    Takoj je prišlo do doživetja,
    saj je dobila vlogo grizetke.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:08 - 29.10.2007

    TVOJE oči vidijo vame
    in v TVOJI glavi ni slame,
    vse kar poveš je lahko resnica,
    zaradi TEBE bi rada pos...

    Beri dalje...
  • 15:22 - 27.05.2007

    Odsev elektrike v steklu
    požene mravljice čez telo:
    Od stegn proti vratu

    ...

    Beri dalje...
  • 19:25 - 09.05.2006

    Želim biti solza,
    ki polzi po tvojem licu
    želim biti nasmeh,
    ki se razteza po vsem tvojem obrazu.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:13 - 14.12.2007

    Berača sem spoznal,
    kruha mi je dal.
    Od ljubezni živi,
    za kruh mu ni.

     

    ...

    Beri dalje...
  • 17:36 - 27.11.2009

    Ti.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo