Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:29 - 22.12.2006

    Veliko je ljudi na svetu,ki zeli ljubiti ali je ljubljenih.
    Jaz sem ena izmed tistih katera ljubi iz cistega srca.
    Katera svoji lju...

    Beri dalje...
  • 21:05 - 27.01.2005

    Zamenjam kožo
    Pa ne opazi sijaja
    Odprem oči
    Pa ne vidi dna

    ...

    Beri dalje...
  • 10:45 - 01.03.2008

    Have you ever loved someone
    So much that you would do anything
    For him/her?

    In most cases it's just a ...

    Beri dalje...
  • 15:37 - 27.03.2006

    Sneg, ki padal je to noč,
    prehojene prekril poti,
    prekril je vse tako rekoč,
    zdaj drugačen svet se zdi.

    Prekril storjeno ...

    Beri dalje...
  • 09:18 - 18.05.2009

    Izumil sem lasten razum.
    Odšel bom tja,
    se sestrelil na zemljo.
    Skozi kri zvezd,
    električne plime heroje...

    Beri dalje...
  • 13:11 - 06.08.2008

    Punčka s čokoladnimi očmi.
    V rokicah maslen rogljiček.
    Nagajivo s slike se smeji,
    njene misli proste kakor ptiček.
    Beri dalje...

  • 20:33 - 06.05.2008

    Tudi Lipa sredi trate kakor okamenela je obstala,
    s hladnim puhom prepojena, nema,
    zazrta v nebo kot, da gleda,
    Beri dalje...

  • 15:07 - 31.01.2006

    Pozdravljene sorodne duse
    Prav vesela sem, da sem vas nasla in tako lahko z vami izmenjujem misli, ki se iztecejo v rimo.Predstavila bi se kar...

    Beri dalje...
  • 19:14 - 15.10.2006

    Pravijo,da ga je pozabila...
    Vsak dan jo srečam za istim pultom, 
    ko vzame kruh in mleko.
    Pogled zastane na parketu ...

    Beri dalje...
  • 21:34 - 18.06.2007

      
    (posvečena mojemu dragemu)

    L Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo