Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:01 - 25.11.2004

    Ljubezen moja neminljiva
    S teboj sem v večnost se prelila
    Res da življenjne nama vsakodnevnosti ne da
    A v srcu dveh le ena duša d...

    Beri dalje...
  • 09:04 - 24.05.2006

    i wanna drown your mountains

    blow up your blood red skies

    desolation is on for tonite

    ...

    Beri dalje...
  • 17:20 - 19.01.2009

    Med visokimi stenami ozkih ulic,
    kamor dlan vetra ne seže,
    me valovno zaletava dan
    v jate ptic na nebu.

    V zraku...

    Beri dalje...
  • 10:19 - 05.01.2006

    Meniška soba
    je premajhen dar.
    Prostor nad oltarjem na Montserratu
    je veliko več.


    ...

    Beri dalje...
  • 08:58 - 04.06.2009

    Belina, ki čaka,
    da zapolni jo dlan,
    kot ladja iz mraka
    je peljala drugam:
    roka in pod njo sled, Beri dalje...

  • 16:04 - 05.09.2007

    misli mi uhajajo v
    iskrene poglede...
    nikoli se tako...
    usmerjene proti tebi
    sledim ti domov
    ni...

    Beri dalje...
  • 15:53 - 05.05.2005

    Bili smo ...
    prav takšni kot danes
    in jutri ne bomo
    vzcveteli ...

    Bilí smo ...
    boj za obstanek
    in v očeh nosil...

    Beri dalje...
  • 13:35 - 20.06.2011

    Kadarkoli zagledam črno mačko,
    ki mi prečka pot,
    me zamika, da bi jo ujel
    in posprejal s solzilcem.
    Nobe...

    Beri dalje...
  • 11:10 - 02.11.2004

    parim se.
    z mokro, vitko stezo po travnati poti.
    letim za svežo, žlahtno rutico,
    ki si jo ti nosila.
    in se čudim.
    čudim se...

    Beri dalje...
  • 11:34 - 02.01.2005

    Sesul se je oblak.
    Njegove solze so lile in lile.
    Zastal je njegov korak.
    Temne misli so ves svet prekrile.
    Preklinjal je,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo