Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:16 - 21.05.2005

    Bila sva si enaka, davno… in
    sedaj, ko v meni je dobro, v tebi je zlo.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:52 - 15.01.2005

    Objeta naslonjena na ograjo
    sva si šepetala besede ljubezni.
    Kot da sva vedela kaj ljubezen sploh je?
    Kot da bila je ljubezen ̷...

    Beri dalje...
  • 02:21 - 10.08.2011

    Skozi globine prihajaš
    daleč od ptic, ki resnično letijo
    in nosiš naročje neba.

    Nekaj v meni strašljivo...

    Beri dalje...
  • 19:25 - 16.05.2010

     

    ...

    Beri dalje...
  • 18:25 - 28.11.2004

    Kazalo

    1 LAŽI
    2 VETER
    3 KDO
    4 SENCA
    5 OBUP
    6 PESMI
    7 OBLAKI
    8 ČAS
    9 JUTRO
    10 SANJE
    11 D...

    Beri dalje...
  • 13:10 - 11.05.2005

    Sonce lije
    svojo ljubezen
    preko samotne ulice.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:36 - 30.08.2007

    Je kri in je smrt,
    trpljenje in srd,
    obup in je strah,
    ostal je le prah.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:46 - 29.04.2010

    Edino ljubezen je hrana Boga,
    ki naj jo ustvarja človek na zemlji,
    a to ravnovesje se uničuje,
    ker se duše ne vračajo
    ...

    Beri dalje...
  • 10:34 - 07.12.2004

    Na svetu več me nič ne preseneti
    in na svetu več me nič ne razočara.
    Vem, da me usoda moja vara,
    že zdavnaj sem jo neha kleti.
    Beri dalje...

  • 20:48 - 01.11.2004

    Ena kapljica
    Dve kapljici
    Tri kapljice
    Dež.
    Ena ptica
    Dve ptici
    Tri ptice
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo