Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:52 - 19.09.2009

    Globokoka poezija poeta,
    ostane skrivnostna še leta,
    po napisani prvi besedi, prvi črki,
    filozof postaneš, ko t...

    Beri dalje...
  • 08:01 - 27.07.2009

    oči mi žare in
    ogenj v meni
    rojeva naslado
    stistni se k meni
    pod plišem noči
    da bova eno

    ...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 07.01.2010

    V temnem senčnem od sonca skritem
    gaju
    Sem dihal
    Vonj, vonj, ki je polnil nosnice,
    je bil sladak.

    Brez z...

    Beri dalje...
  • 18:10 - 07.07.2009

    Iluzije v glavi, iluzije v očeh
    misli v oblakih, življenje na tleh
    Spomini prestari, ideje premlade,
    vsak vdih ...

    Beri dalje...
  • 13:10 - 12.02.2006

    Časovni fragment na x osi,
    integrirana vrednost sveta se približuje nič.
    Poliedrična konstrukcija zla nosi v vsakem oglišču definirano vr...

    Beri dalje...
  • 20:17 - 09.11.2005

    Vse kar vidim so ikone
    ikone svetega sveta.
    Z svojo voljo,
    ki mir mi ne da.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:07 - 10.09.2008

    ne veš
    kako z lahkoto
    tvoja ljubezen
    me izstrada
    bulimično izprazni
    in pusti izstradano
    Beri dalje...

  • 21:34 - 22.04.2009

    Pišem,
    ker samo sebi lahko verjamem, da sem.

    Rišem,
    ker samo moje oči vidijo vse razen mene.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:36 - 18.09.2008

    Molče trepetaš
    zaradi minljivosti;
    zapira se cvet,
    ogledalo za tvoje
    tihe trepete
    prenaša misel l...

    Beri dalje...
  • 12:02 - 27.12.2004

    Prijatelji mi pravijo,
    da nisi srečna,
    pravijo mi,
    da se ti oči
    ne svetijo več,
    pravijo mi,
    da izginil je tvoj nasmeh...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo