Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:23 - 16.04.2007

    Ranjeno srce,
    na tleh poteptano.
    Čigavo je?
    Je moje?
    V prsih čutim praznino.
    Da, najverjetneje je moje... Beri dalje...

  • 17:21 - 18.05.2011

    Danes je danes,
    zelo je lepo.
    Ali bo jutri,
    sploh še tako?

    Pridi, poglej,
    v zraku tišina.
    Ostan...

    Beri dalje...
  • 22:25 - 16.10.2007

    Sladka utvara,
    našega največjega stremljenja,
    posutega z mavričnimi pelargonijami
    in povitega z večnostjo drevesa živ...

    Beri dalje...
  • 14:12 - 03.03.2006

    Pogled nate je kot na jutranje žarke,
    Nežne in vztrajne ko pokukajo skozi okno,
    Igrive in plesoče ob pesmici vrabčkov.

    S svoji...

    Beri dalje...
  • 13:17 - 10.12.2006

    tam nad črto lebdi
    polna in mehka
    korake dodaja
    na prečno pot

    ...

    Beri dalje...
  • 20:56 - 15.02.2006

    Ugasni svojo luč.
    Naj sveti mi druga svetloba.
    Ugasni svojo glasbo.
    Naj govorijo moje misli,
    njíh grenkoba.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:38 - 27.05.2006

    Ko se življenje v nekem kraju ugaša
    že drugo pride, ga nadomesti;
    vrzel narava pri sebi ne dopušča
    dopolni si, kar tam lahko živi...

    Beri dalje...
  • 13:05 - 20.09.2007


    Na tvoje ponosne
    prsi junaštva
    sodobnost nanaša rjo.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:20 - 02.04.2005

    Sediš nekje in čakaš.
    Čakaš uro.
    Gledaš okrog.
    Polno je polnosti,
    toliko praznosti.
    Toliko vsega.
    In vendar ničesar. ...

    Beri dalje...
  • 12:09 - 12.02.2009

    Prodor teloha,
    skozi mrzlo črno prst.
    Ponovno rojstvo.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo