Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:02 - 19.01.2008

    Živimo na zemlji
    sonce nas greje
    čas nam odmerja
    pretok lastne krvi.
    Ostajajo duše
    dobre ...

    Beri dalje...
  • 15:55 - 27.09.2008

    Floralia.

    Vesolje in norec.

    Vestalka na strehi .

    Globoko
    občutiš besede
    spremenljivih...

    Beri dalje...
  • 15:47 - 31.10.2004

    KAKO ZOPRNO JE TO, DA NE VEM,
    KAKO BO ŠLO.
    ZAKAJ SE JE VSE OBRNILO TAKO ?
    NEKOČ POGUMEN VELIK MOŽ,
    SEDAJ PA.....NE VEM KDO ! Beri dalje...

  • 22:15 - 09.04.2005

    Dobro z dobrim,
    slabo s slabim.
    Življenje je pravičen plačnik,
    pravičen sodnik.
    Ne potrebuje podnapisov.
    Enostavno ve.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:05 - 09.05.2006

    Bila bi računalniška miška,
    ki jo boža dlan,
    tipkovnica, s katero se igrajo prsti,
    ikona na namizju,
    kliknjena največkrat na da...

    Beri dalje...
  • 19:29 - 22.12.2007

    Iz čigavih sanj
    so sezidane tvoje ure.
    V očeh nosiš šibkost
    mrtvih angelov.
    V prsih ti dih...

    Beri dalje...
  • 00:16 - 01.06.2007

    Gledala sem te.
    Oblečen si bil v tisto sivo jutro
    in na licu ti je obvisel otroški smeh,
    imel si moje spomine v naroč...

    Beri dalje...
  • 19:06 - 22.10.2006

    Utrgalo se je nebo,
    pade belo perje na moja bleda lica,
    solze pod vekami in bolečina,... 
    obup mojega...

    Beri dalje...
  • 09:04 - 19.12.2009

    Kaj je bolj slano kot tisoč morja,
    kjer slana je kaplja kaplji sestra?

    Solza; ki po bledem licu polzi,
    ko v prsih se...

    Beri dalje...
  • 15:47 - 28.02.2005

    Ti za seboj ne puščaš sled v snegu,
    svojo pot gredoč, ne oziraš se nazaj.
    Ti si zadnji jesenski veter v begu,
    ko odhajaš jaz nikdar ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo