Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:00 - 07.01.2010

    Spet me kliče. Pozno popoldne je in
    pravi, da kliče samo zato, da mi pove, da me ima rada.
    Odsotno hodim gor in dol, j...

    Beri dalje...
  • 07:48 - 14.12.2004

    Pomlad

    Pomlad, ta čudoviti letni čas,
    ki sok življenja žene v drobno seme,
    v korenine trav,
    v hrast mogočni
    in ljudi...

    Beri dalje...
  • 18:59 - 08.03.2006

    V sanjah te vidim
    kako me poljubljaš po nogah
    obraza ni...
    ledena se zbudim
    nad potno praznino
    nalepljeno na telo
    zad...

    Beri dalje...
  • 09:09 - 12.05.2006

    Kroglasti bodež,
    skoz praznino srka srce
    v neskončnost časa.
    Ostri si zobe skalpelni blisk
    in sonce v mavrici ne žari,
    Beri dalje...

  • 19:51 - 25.01.2006

    Neodkrhljenih sedem marčevskih zvezd
    svetlobni napisi na svodu nebes
    sijejo sanje umrlih teles
    okrogla kolesa poganjajo tok
    Beri dalje...

  • 21:26 - 05.12.2005

    Oh, kaj bi dal
    za kup besed,
    brez pomena belih cvetlic
    pogled, brez namena.

    Sive misli, za morje
    sivine, skritih bre...

    Beri dalje...
  • 09:38 - 18.04.2007

    Imava vse,
    solze in smeh,
    imava vse,
    lepoto in greh,
    vse še vedno,
    negujeva,ohranjava,
    imava lep...

    Beri dalje...
  • 02:33 - 08.01.2006

     ...

    Beri dalje...
  • 17:31 - 14.08.2006

    Slepo je verjela vse...
    Ni vedela tega,
    da on ji le igra.
    Bila mu je pač nekdo,
    ki objame ga lahko,

    ...

    Beri dalje...
  • 11:49 - 15.05.2005

    Ljubili sva isto.
    Njega, ki je imel to
    srečo. A vendar je
    bilo tako očitno,
    katera je rojena
    Zmagovalka. Ona s
    slepe...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo