Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 06:55 - 01.04.2005

    V črno temo zavita,
    nemih krikov razvpita,
    se zvija v samote bolečini,
    v krču iztegnjenih rok,
    hlasta po izgubljajoči se barvin...

    Beri dalje...
  • 17:23 - 26.03.2008

    Osmijeh mi ne silazi s lica
    makar nasrću na mene vijesti
    koje bi me nekad gušile od jutra
    i učile me kol...

    Beri dalje...
  • 07:33 - 20.12.2006

    Spet okno brez oči
    se sklanja ven,
    med sončne melodije
    izginja svet,
    ki sanja odtujeni ga pogled.

    ...

    Beri dalje...
  • 03:02 - 17.02.2007

    Še vedno v meni živiš,
    misel na tebe daje mi moč
    in vsak dan je lepši.
    Z menoj si vedno vsepovsod,
    Beri dalje...

  • 14:31 - 12.01.2008

    Srce strto na tleh leži
    v globino pekla strmi.
    Temen gozd okoli se nabira,
    netopirjev in golazni s seboj pobira.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:06 - 14.05.2005

    Kadar izmaličen iz vsakdanjosti vstaneš, se pokrižaš, greš k maši, in posediš pod borovci na klopci,

    ...

    Beri dalje...
  • 13:31 - 08.01.2006

    Če se tvoje ime skrči,
    mi ostane raj.
    Zato sem ga cel večer kuhala
    skupaj z vinom in klinčki.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:44 - 02.11.2004

    Srebrne kapljice
    Trkajo na odprt dežnik
    Moža iz sladkorja,
    Ki ga je deklica
    Tako močno vzljubila,
    Da sta se v tekočini ž...

    Beri dalje...
  • 19:24 - 08.03.2006

    Nisi samo ti
    milijonkrat
    bolečina
    odspiralam se skozi
    odštete dni
    preveč obratov
    za drobno srce

    ...

    Beri dalje...
  • 01:29 - 15.11.2008

    Debli sta se ovijali nežno,
    topel veter je kosmal hvaležno
    sije nitk ljubezni, ki krožijo
    dalje. Nebo intimno r...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo