Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:48 - 12.09.2009

    Izriše žitje pred očmi luneta.
    Drobci radosti vzhičeno letajo,
    zdaj se kakor otroci razcvetajo
    še nedokončane f...

    Beri dalje...
  • 09:37 - 14.01.2005

    Ljubezen enega dne se rodi
    Ljubezen enega dne živi
    Lepo
    Najlepše
    Močno
    Najmočnejše

    ...

    Beri dalje...
  • 15:19 - 21.03.2006

    kako jesenski čas hiti!

    Mrakoba deževnega dne se spreminja v čas ledene beline,
    top pogled in skrit obraz zamenja bleščeč nasmeh rdečih...

    Beri dalje...
  • 17:36 - 10.04.2007

    Ti si kakor cvet v pomladi:
    rosna, sveža, vsa dehteča.
    Jaz sem v jeseni pelin.
    Daleč stran domuje sreča.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:51 - 05.12.2004

    Osmega maja bo deset let
    odkar sva v zlatu prepletla poti.
    Ti si rekel da boš,
    jaz sem rekla da bom,
    te ljubila do kon...

    Beri dalje...
  • 19:40 - 06.10.2006

    Zunaj dež lije
    in v meni strašno grmi,
    še zadnja ptica se skrije,
    nigokar več ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:57 - 21.11.2005

    Ob tebi sem nase pozabila,
    ob tebi sem kot v snu hodila,
    vate sem se zaljubila,
    slika se mi pred očmi je zameglila,
    slika o rea...

    Beri dalje...
  • 14:34 - 13.04.2006

    čebelica
    v grlu
    brenči

    ...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 18.04.2011

    Jaz vem veliko,
    da se nebi narobe razumeli.
    A še vedno premalo,
    da bi me med pametne šteli.

    Nekaj pa le vem,<...

    Beri dalje...
  • 19:54 - 05.09.2007

    skozi telo me prestrelijo zublji
    ognjene kočije misli
    kričijo
    igrajo se z mojimi hotenji
    vrelih strasti

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo