Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:50 - 28.08.2009

    Prekrita nesnaga v mestni ulici širi smrad,
    smrdim jaz od ljubezni, ker imam te rad,
    smrdijo moje sanje, moja sreča, moj zaklad, Beri dalje...

  • 19:11 - 13.01.2006

    Stokrat izgovorjene besede
    ne govorijo isto
    ne sprehajajo se
    po isti poti v verze
    in ne izvabijo istih
    tihih pogledov
    Beri dalje...

  • 06:34 - 09.05.2006

    Prežeta z dušo svoj'ga bitja
    občutim v sebi krik moči
    mladostno moč iskrivost srca
    se mi le v tebi izpolni.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:29 - 21.06.2010

    Skromni so pogledi, ki jih daješ.
    Zakaj je tako?

    Kadar te gledam, čutim prezir v očeh.
    Zakaj je tako?

    Nos...

    Beri dalje...
  • 15:26 - 16.09.2008

    Drevesa,
    drevesa,
    lahko so zelena,
    lahko rumena,
    lahko so rdeča,
    lahko dišeča,
    vsa živa,
    ena ...

    Beri dalje...
  • 12:56 - 08.02.2005

    Svetla noč.
    Hrepeneče srce
    luno krivi !

    ...

    Beri dalje...
  • 14:39 - 03.09.2009

  • 08:35 - 16.04.2005

    Tvoja pika na obrazu je ravno takšna
    kot moja pika na trebuhu.
    Tvoja je manjša, drugačne oblike, temnejša.
    In vendar je ista kot m...

    Beri dalje...
  • 10:16 - 19.10.2006

    Desna z vajeno kretnjo zamašek odvije,
    leva tresoča pograbi umazano steklo,
    usta, ki včasih so znala sonce prinesti,
    ...

    Beri dalje...
  • 22:19 - 17.04.2009

    Krilat samec sem zdaj,
    z mokrimi krili,
    komaj da se da leteti z njimi.
    Zrak je čist, lahko zbežim,
    vedno...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo