Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:18 - 29.04.2005

    Nočem več trpet,
    v bolečini je težko žvet,
    šla bom na drugi svet,
    tam ljubezni je za cel planet.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:31 - 27.11.2005

    Proti reki sledim stopalcem
    (kako je škratek premagal belino?)
    za mano ostajajo le še kiklopi
    (zakaj so zako drugačni?)
    in me...

    Beri dalje...
  • 16:17 - 18.12.2005

    Ko se oblaki
    ob takšnih popoldnevih
    spustijo med mlado travo
    in dregnejo v trenutne minute sveta,
    (se dvigne srce
    in nared...

    Beri dalje...
  • 21:08 - 10.02.2005

    In vendar se vrtiš...
    Po vesolju mojih misli,
    Okoli moje osi na plesišču ozvezdij,

    ...

    Beri dalje...
  • 16:58 - 17.03.2007

    Najprej bil je on, kot angel s krili
    dotikal se in ljubil je nežno
    vse bilo je v idili.

    Na postaji popravil mi s čela ...

    Beri dalje...
  • 01:43 - 24.08.2009

    Zdaj sem kaplja, ki telo pretrese.
    Zdaj sem veter, šum srce ponese.
    Z mokrimi stopali sem odtis
    na skali, ki mo...

    Beri dalje...
  • 15:02 - 13.12.2004

    Lepi, igrivi pogledi,
    ki ti v trenutku narišejo otroški nasmeh,
    na starem, pustem obrazu,
    vnamejo osivelo oko,
    objamejo nez...

    Beri dalje...
  • 19:45 - 27.11.2010

    zadnjic zrem vanj,
    ceprav si zelim to poceti vsak dan.
    se zbuditi ob njem,
    z njim zaspati,
    a se vedno vanj zrem,
    Beri dalje...

  • 12:16 - 06.03.2005

    V čarobnosti noči se mi približaš
    Besede nežne šepetaš mi na uho
    Rad bi ljubil se s teboj, princesa moja
    V objemu tvojem zadrhtel Beri dalje...

  • 21:35 - 31.10.2004

    Ali je mogoče, da tudi največja ljubezen ni dovolj, da bi začutili zivljenje v vsej njegovi popolnosti ?
    Seveda.
    Ali je torej sploh mogo...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo