Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:26 - 17.06.2007

    Kot ogenj gorim,
    ko te ogovorim.

    Kot vrela voda kipim,
    tako se te želim.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:36 - 03.08.2009

    Gledam bogataša v casinoju.
    Naučil denar si je nabrat,
    ampak izgubil je v tej igri,
    ker življenja ne izplača av...

    Beri dalje...
  • 13:17 - 24.12.2006

    prastara zgodba
    je vrela
    iz starčevih ust
    motna
    je sedala
    zadaj na polje

    ...

    Beri dalje...
  • 11:32 - 04.04.2006

    Tu bil si z mano včeraj, vedno,
    mi šepetal in me spodbujal
    da naredim po tvoji volji,
    si vedno znova mi ponujal.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:24 - 01.09.2006

    Na istem kosu sta papirja,
    zapisani imeni,
    ki se eno bolj za drugo meni,
    od roke lepega vampirja.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:42 - 28.02.2006

    Ljubezen je pesem,
    ki pojeta jo dva,
    zapoj z menoj moj poet,
    da skupaj pojeva.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:36 - 13.03.2006

    ljudje so ovce
    preziram ta svet
    zakaj
    slabo je živet
    zakaj vprašaj za moj nasvet
    zakaj

    ...

    Beri dalje...
  • 10:01 - 10.08.2006

    Brala sem pismo, ne vem kaj je pisalo,
    ker takoj ko sem ga prebrala, sem zaspala.
    Sanjala sem, da sem ptica,ki leti,
    moje srce lju...

    Beri dalje...
  • 23:46 - 01.02.2010

  • 09:11 - 02.11.2004

    Čeprav obstaja čas in mi v njem
    In kar občudujemo je prosto
    Kar spoštujemo spoznanje
    Da vse je lahko nič in nič je vse

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo