Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:04 - 10.10.2011

    Opazila sem vas
    vi samotni jezdeci
    tega sodobnega sveta.

    Samotni jezdite
    skozi puščavo življenja,
    morda ...

    Beri dalje...
  • 16:05 - 21.08.2008

    You've never told me lies before,
    so stop to talk right now!
    Becouse I'm ready to take more,
    but not this once....

    Beri dalje...
  • 00:19 - 24.01.2010

  • 09:07 - 06.06.2007

    Oviješ mi roke okrog pasu
    začutim vstajanje tvoje pohote
    poljubljaš po vratu me še v polsnu
    ...

    Beri dalje...
  • 02:26 - 19.02.2007

    Tudi zvezde sij, noč sna utrudijo,
    takrat zavese zatemnijo nebo.
    Najsvetlejša pade v morje, ki bo
    čuvala skrivnost, ...

    Beri dalje...
  • 20:21 - 21.01.2005

    V roko besedo sem ujela -
    frnikolo -
    polno centrifugalne moči.
    Kotali se, vrti.
    Resno opazuje moje oči,
    brez prestank...

    Beri dalje...
  • 23:55 - 30.10.2009

    Morje.
    Pomežik svetilnika.
    Ne me basat
    Feniks.
    Qui vivra, verra.
    Ah, boli.

    ...

    Beri dalje...
  • 01:57 - 24.03.2007

    In včasih zrastejo stvari,
    tako, kot roža iz prsti.
    Zvečer greš spat pod zvezd lesket,
    in zjutraj v prsih najde&sc...

    Beri dalje...
  • 11:36 - 20.04.2006

    Srečno Kekec
    srečno rudarji
    srečno sreča
    srečno grobarji

    večna večnost
    sanjane sanje
    u...

    Beri dalje...
  • 15:11 - 28.04.2009

    smisu živŁjenja.. xD

    Maš sŁabe dneve.? Težiijo tii starii.? P' To sm' zato k nekii skriivaš u omarii. Ne po...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo