Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 03:10 - 29.03.2007

    Sedem žitnih polj je že zaspalo.
    Sedmim "smrtnim" grehom u(ž)iti.
    Sedem not je navdih bolj slepim.
    ...

    Beri dalje...
  • 17:56 - 02.09.2009

    Ni lepšega od miru,
    samote, ko se svet ustavi.
    Ljudje upočasnijo korak,
    dih tekačev se umiri,
    govor "velikih&quo...

    Beri dalje...
  • 17:50 - 15.06.2005

    Kako boli me, ti ne veš,
    to kar med nama je, česar ni,
    ko brez pozdrava mimo greš,
    a s pogledom zažiraš se mi v oči.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:09 - 01.09.2008

    O jutru sonce se kazalo je,
    v blesku novo padlega snega
    kot bi opravičiti hotelo se
    ko je zatelo rast pomladnega brsta

    ...

    Beri dalje...
  • 12:03 - 18.07.2008

    ...

    Beri dalje...
  • 00:58 - 13.09.2008

    cecilija, ribon se je odplazil neznano kam.
    rute si spravila pod hrast.
    govorili so, da ji je mali srb hotel zlesti po...

    Beri dalje...
  • 15:55 - 01.08.2005

    Na avtobusni postaji sm si kupu vozovnico za nebesa.
    Na meditaciji sm si zrihtu diplomo iz stresa.
    Igram fer igro – zmeri strelam n...

    Beri dalje...
  • 12:51 - 06.04.2007

    Pusti mi vsaj pesem, življenje moje.
    Vsaj pesem za vedno v meni naj igra!
    Ko se dotaknem njenih strun, do neba
    ...

    Beri dalje...
  • 16:07 - 06.11.2009

    Nežno plava,
    modrina mu neba je dom,
    v sebi nosi, življenje trosi,
    da zelena je narava.

    Morda bo bojazljiv, Beri dalje...

  • 17:07 - 14.05.2005

    Pesem o moji sosolki.

    Suzana, ti funtana mojih idej,
    tista ki nikoli bila ni pijana, vcasih zaspana,
    vcasih bolana, ce nalezla s...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo