Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:59 - 29.01.2008

    Življenje je nekaj, kar ti nekdo podari,
    življenje je nekaj kar se v tebi rodi,
    življenje je nekaj čemur se prepustiš,
    ...

    Beri dalje...
  • 09:28 - 10.05.2007

     

    Ko dan v temno noč se spremeni.
    Se pogrezam v sanje.
    Sanjam o tebi kako mirno ob meni spiš.
    Kak...

    Beri dalje...
  • 18:58 - 15.10.2006

    Veter v vejah negibnih samot,
    v brezbrižnih sanjah ležijo človeške misli
    in pljujejo po zraku proti onostranstvu  Beri dalje...

  • 13:11 - 15.02.2006

    Ti, opojna substanca, nedovoljeno poživilo.
    Nikoli mi ga ni dovolj.
    Kličem po še, a kot da mi lahno polziš med sanjami in upi.
    Odm...

    Beri dalje...
  • 06:57 - 04.07.2007

    Zanimala me je usoda
    povzpetne mlade lepotice
    ki je z nami v mladih letih,
    sanjala le bogate prince.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:22 - 25.08.2011

    Asfalt se mehča
    v blodno brezno
    mimoidočih stopal.
    Avgustovska vročina
    buhti in ima navzet vonj
    izpare vdanih ...

    Beri dalje...
  • 09:54 - 02.03.2006

    Pohitite v ljubezen.
    Vse kar šteje je nasmeh
    in pomen besede srečen,
    ki da in ti vzame dih.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:40 - 29.04.2005

    A bi biu moj angel,
    d bi mi peu pesmce,
    d bi me objeu,
    d bi pr tem lohk zrdeu.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:44 - 10.12.2005

    Podarjam ti in z obljubo te kupujem,
    vedno znova, znova te zasujem,
    vodim te po ničevosti strniščih,
    razvajam v mnogoterih bliščih...

    Beri dalje...
  • 21:19 - 21.10.2008

    Bila sva ljubimca
    za eno noč Isabel
    še ne tako davno
    nekoč
    sva si padla
    v objem
    kaj je bil...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo