Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žebelj v glavi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kvazimodo, v petek, 29. dec. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Navadno štetje besed.
Naslov neznan.
Pogled top.

Drži kot pribito!

  Kogarkoli pogledaš
ima žebelj v glavi,
nosi kladivo v srcu
in krsto v očeh.

Kamorkoli se ozreš,
povsod okno zabito z desko,
roke zvezane z bodečo žico,
jezik svinčen.

Drži kot pribito !

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Mistery, v 31-12-2006 13:09,
1. drži kot pribito!
Se ve ......... že viden , kot videl si ti zrcalno sliko in ptica , ki vse rastrosi .....konča se v vseh nanosih , samo eno razumem, da teža presega tvoj prag in tist kamen izbljuvaj , saj ga lahko vsak , mar raje trpiš, kot da odpočiješ, pa saj ima vsak tist tazaden korak....pred njim je vsak enak! 
 
Mistery
 

Objavil/a Kvazimodo, v 31-12-2006 14:54,
2. RE:
Svoj kamem valim proti 
hribu zato ga ne morem 
izbljuvati. 
Lahko bi premaknili goro... 
Drži kot pribito! :)
 

Objavil/a VILINČEK, v 31-12-2006 15:05,
3. žebelj v glavi!
Počasi se privajam na temo "mojster teme in temnih rim" :) 
 
Samo še nekaj (nekaj za nasmešek) 
Vsak žebelj se da izruti...preberi knjigo "SAM SVOJ MOJSTER!" :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:31 - 22.07.2008

    Iščem besede,
    tiste tihe, nežne in skrite
    nekje na dnu srca.

    Bežijo pred mano,
    se...

    Beri dalje...
  • 16:58 - 30.08.2009

    Burin je pihnil
    po labirintu ulic
    senci v eno

    ...

    Beri dalje...
  • 19:12 - 30.11.2010

    Ko tiho objeta leživa,
    veva, da oba ljubiva
    nekoga, ki naju ne ljubi...

    ...

    Beri dalje...
  • 12:04 - 16.12.2005

    Morda imaš prav.
    Si rečem,
    ko zaprem vrata.
    In jih nikoli
    več ne odprem.
    Zaklenem te.
    In se razprem.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:58 - 23.07.2011

    Žalostno je
    moje oko,
    ko videlo več
    ne bo tvojega nežnega
    obraza in tvoje lepote,
    ki me je oslepi...

    Beri dalje...
  • 20:51 - 09.11.2005

    Tokrat je bilo dodano le to, da tisto, kar služi svojemu namenu, naj služi temu le jutri in naj nas danes pusti na miru!!
     
    To vpošteva...

    Beri dalje...
  • 06:11 - 23.05.2008

    V trenutku večnosti
    je večnost trenutka.

    V smislu pozabe,
    pozabljen smisel...

    V neskončnosti bolečin...

    Beri dalje...
  • 19:11 - 25.09.2008

    Mladost
    film
    preteklost

    Sedanjost
    znanje
    iskanje

    Otrok se odpira - to je strašna boleč...

    Beri dalje...
  • 08:29 - 22.05.2007

    Ljubezen,ki sem do tebe jo čutila,
    je bila vznemirljiva,
    mislila da je neminljiva,
    nisi hotel jo sprejeti,
    zato te je...

    Beri dalje...
  • 19:20 - 17.06.2007

    Kje si bila,
    ti moja golobica
    po katerem modrem nebu si jadrala,
    da tvoje duše nisem spoznal,
    kje prebivalo je...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo