Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Občutki Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Toplo mi je,toplo mi je,
v duši in telesu,
čutim te,objemaš me,
predajam se tvojemu telesu,
saj pomirja me…..
Razvajaš me…….

Zasul me plaz tvoje je ljubezni,
kipim v njej,drhtim in čutim,
vse to kar hočeš mi razkriti,
a ne najdeš besed,
kako mi to sporočiti…..
Razumem te… ne trudi se…

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:52 - 17.10.2008

    Tako polna, nežna pesem...
    a tudi težko razumljiva,
    tistemu, ki jo prebira ležerno,
    je kakor neodprta školjka z...

    Beri dalje...
  • 19:23 - 18.09.2005

    OPROSTILA MAMA SINU, KER BARABA JE POSTAL.
    OPROSTIL OČE HČERKI, KER OD DOMA JE ODŠLA.
    OPROSTILA JAZ SEM TEBI, BREZ POLJUBA SI ODŠEL.
    Beri dalje...

  • 18:05 - 06.10.2011

    Vonj po sladkem parfumu se širi v noč,
    ko nežno poljubljam tvoja ramena in
    se moji prsti počasi vzpenjajo na Venero.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:26 - 07.06.2006

    Zadnja sem...
    v tvojem prvem življenju,
    ki ti je pogledalo skozi sapnik
    in si požiral slino,
    pripet na svoja dolga krila.
    Beri dalje...

  • 21:55 - 21.01.2007

    Težko je doumeti - še težje razumeti,
    prelit s črnilom vsakič znova poleteti?
    Ni skrivnosti - misel bela, ...

    Beri dalje...
  • 20:24 - 07.11.2005

    trepet smeha
    riše pod kožo
    kroge

    smej se
    smej

    sej...

    ...

    Beri dalje...
  • 15:17 - 10.12.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 15:55 - 27.09.2008

    Floralia.

    Vesolje in norec.

    Vestalka na strehi .

    Globoko
    občutiš besede
    spremenljivih...

    Beri dalje...
  • 18:11 - 12.10.2007

    Izginotje obraza sreče,
    hrepeneča pot razuma,
    dejanje je le ideja,
    ki ne najde mi poguma.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:17 - 26.01.2010

    S prazno glavo
    in oguljenimi besedami
    pridigaš svetu,
    Veliki Mož.

    Doma iščeš Boga v steklenici

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo