|
|
Občutki |
|
|
|
Od Beba
|
|
Toplo mi je,toplo mi je, v duši in telesu, čutim te,objemaš me, predajam se tvojemu telesu, saj pomirja me….. Razvajaš me…….
Zasul me plaz tvoje je ljubezni, kipim v njej,drhtim in čutim, vse to kar hočeš mi razkriti, a ne najdeš besed, kako mi to sporočiti….. Razumem te… ne trudi se… Komentiraj pesem na forumu. (6 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
20:14 - 17.04.2011
Kljub razdrtju šale,
so oči jo izdale,
ni vse tako,
kot bi lahko bilo.
Kot bi moralo biti,
če vsi bili...
Beri dalje...
-
11:45 - 24.10.2009
Drevo brez lista
z vejo hlasta
po novem kriku
izdaje morale.
Noč bo s svojo haljo
zavila v temo
...
Beri dalje...
-
19:37 - 15.01.2007
Snežinke bele se vrte
in jaz v tišini mislim nate.
Drevo zeleni,
a tebe ob meni ni.
...
Beri dalje...
-
10:32 - 18.04.2007
V višave se vzpenjaš,
visoko v nebo,
razprostiraš svoje veje,
mogočno,
bohotiš se,
...
Beri dalje...
-
22:33 - 29.12.2006
Sedim na skali in
zrem v modro gladino.
Sonce pripeka
In galebi letajo.
...
Beri dalje...
-
07:59 - 03.05.2008
Naj ležem nate!
vstopim vate,
zunaj vse pustim,
kar me veže
na življenje
zunaj sanj...
Si sam?...
Beri dalje...
-
10:39 - 17.06.2007
nepričakovan korak naredila sem tedaj,
ko ponudil si mi pogled.
ne vedoč, kaj pomenil mi boš,
podarila sem...
Beri dalje...
-
13:05 - 31.10.2009
Nekoč, ko se pobit sklonim nad bel list,
zazija pred mano prepad beline,
zavrti se mi od strašne praznine,
da v...
Beri dalje...
-
21:09 - 13.04.2005
Jaz sem tvoja misel, ti si moj glas! Primiva se za roke, naj sliši se pesem prek gore! Naj pesem odmeva, naj slišijo...
Beri dalje...
-
16:27 - 05.06.2005
ga spet začutiš, Tako zemeljskega in nebesnega hkrati, Kako se ti prikrade prav v konice tvojih prstov, V vršiček tvojega jezika,...
Beri dalje...
|
|
|
|
|