Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Občutki Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Toplo mi je,toplo mi je,
v duši in telesu,
čutim te,objemaš me,
predajam se tvojemu telesu,
saj pomirja me…..
Razvajaš me…….

Zasul me plaz tvoje je ljubezni,
kipim v njej,drhtim in čutim,
vse to kar hočeš mi razkriti,
a ne najdeš besed,
kako mi to sporočiti…..
Razumem te… ne trudi se…

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:16 - 18.11.2004

    Voda se staplja s krvjo. Alkimija čustev mrtvega in živega. Občutek preseže vse meje. Ni lep. Ni grd. Samo Je. Smrtnost plačujemo po obrokih.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:01 - 13.11.2004

    Tam smo doma.
    Tam smo lahko popolnoma to, kar smo v resnici.

    Bivamo med potoki glasbe, smeha in svetlobe.
    Zajemamo luč in v svojem...

    Beri dalje...
  • 15:34 - 29.12.2009

    Strmim v kup meni neznanih črk
    ki se besno prelivajo iz ene v drugo stran
    in potem še nekakšna čudna slika.

    Moj inteli...

    Beri dalje...
  • 21:26 - 10.05.2007

    Pelinov čaj,
    da pozdravi se želodec,
    mi usoda skuhala je.
    Toliko grenčine sem že popila,
    da se mi upira.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:57 - 12.03.2012

    Nolens volens

    Za časa življenja je Platon začutil,
    da je viden in čuten le v ljubezni bog
    on kot takšen nudi pobožnost...

    Beri dalje...
  • 04:58 - 17.02.2011

     

    ...

    Beri dalje...
  • 18:07 - 20.09.2011

    Kravica se na travniku je pasla,
    v veliko kravo, da bi zrasla.
    Mleko slastno takrat bo dala,
    na koncu pa meso p...

    Beri dalje...
  • 18:32 - 13.02.2007

    sonce, tisto svetlo in toplo
    ki me nežno je ogrelo
    ko bilo mi je hladno
    tisto sonce, zlato sonce
    se je odločilo.... i...

    Beri dalje...
  • 11:28 - 17.04.2005

    Kot neskončen dež, čutim padati njegove prste.
    Razprem telo, razparam kožo, da bi kaplje mi
    vse dele prebudile. Da bi pognojile zemljo, ...

    Beri dalje...
  • 12:00 - 24.07.2006

    Bili smo sredi polja,
    midva, krompir in dobra volja.

    Čeprav mraza res ni blo,
    sva stiskala se, kt da bi za preživetje šlo.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo