Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Občutki Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Toplo mi je,toplo mi je,
v duši in telesu,
čutim te,objemaš me,
predajam se tvojemu telesu,
saj pomirja me…..
Razvajaš me…….

Zasul me plaz tvoje je ljubezni,
kipim v njej,drhtim in čutim,
vse to kar hočeš mi razkriti,
a ne najdeš besed,
kako mi to sporočiti…..
Razumem te… ne trudi se…

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:14 - 17.04.2011

    Kljub razdrtju šale,
    so oči jo izdale,
    ni vse tako,
    kot bi lahko bilo.

    Kot bi moralo biti,
    če vsi bili...

    Beri dalje...
  • 11:45 - 24.10.2009

    Drevo brez lista
    z vejo hlasta
    po novem kriku
    izdaje morale.

    Noč bo s svojo haljo
    zavila v temo
    ...

    Beri dalje...
  • 19:37 - 15.01.2007

    Snežinke bele se vrte
    in jaz v tišini mislim nate.
    Drevo zeleni,
    a tebe ob meni ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:32 - 18.04.2007

    V višave se vzpenjaš,
    visoko v nebo,
    razprostiraš svoje veje,
    mogočno,
    bohotiš se,
    ...

    Beri dalje...
  • 22:33 - 29.12.2006

    Sedim na skali in
    zrem v modro gladino.
    Sonce pripeka
    In galebi letajo.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:59 - 03.05.2008

    Naj ležem nate!
    vstopim vate,
    zunaj vse pustim,
    kar me veže
    na življenje
    zunaj sanj...

    Si sam?...

    Beri dalje...
  • 10:39 - 17.06.2007

    nepričakovan korak naredila sem tedaj,
    ko ponudil si mi pogled.

    ne vedoč, kaj pomenil mi boš,
    podarila sem...

    Beri dalje...
  • 13:05 - 31.10.2009

    Nekoč, ko se pobit sklonim nad bel list,
    zazija pred mano prepad beline,
    zavrti se mi od strašne praznine,
    da v...

    Beri dalje...
  • 21:09 - 13.04.2005

    Jaz sem tvoja misel,
    ti si moj glas!
    Primiva se za roke,
    naj sliši se pesem prek gore!

    Naj pesem odmeva,
    naj slišijo...

    Beri dalje...
  • 16:27 - 05.06.2005

    ga spet začutiš,
    Tako zemeljskega in nebesnega hkrati,
    Kako se ti prikrade prav v konice tvojih prstov,
    V vršiček tvojega jezika,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo