Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Občutki Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Toplo mi je,toplo mi je,
v duši in telesu,
čutim te,objemaš me,
predajam se tvojemu telesu,
saj pomirja me…..
Razvajaš me…….

Zasul me plaz tvoje je ljubezni,
kipim v njej,drhtim in čutim,
vse to kar hočeš mi razkriti,
a ne najdeš besed,
kako mi to sporočiti…..
Razumem te… ne trudi se…

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:28 - 13.12.2004

    Pod tvojimi prsti izginjam
    kot dim
    V tišini me poješ.
    Ritem neobstoječega srca
    in jaz
    kot potencialna dvojina.
    ...

    Beri dalje...
  • 21:01 - 08.05.2005

    Komentiraj pesem na forumu.
    ...

    Beri dalje...
  • 10:53 - 25.04.2009

    Ledeno mesto mamutov,
    poka pod težkimi nogami.
    Prebivalci ne vidijo lepote kristalne palače,
    ki se topi v popoldanskem soncu...

    Beri dalje...
  • 18:57 - 22.01.2005

    Obiskala sva starša…
    Ko sva vstopila sta se smejala,
    pa ne televiziji.
    Smeh jima ni zamrl,
    pa sva že stala sredi sobe...

    Beri dalje...
  • 19:24 - 04.10.2011

    K počitku se narava pripravlja,
    noč se daljša, pritisnil je že mraz.
    Žalost moja se spet pojavlja,
    mojega osaml...

    Beri dalje...
  • 21:36 - 28.07.2008

    Hočem, da je zgodba srečna
    srečna bom, če bo.
    Srečna sem, če si ti srečen.
    Če si srečan z mano, je lepo,
    ...

    Beri dalje...
  • 14:53 - 06.03.2011

    Dobro jutro,
    dobri ljudje,
    voda vre,
    zajterk se je.

    Danes sem dobre volje,
    danes sem nasm...

    Beri dalje...
  • 15:45 - 11.06.2005

    Lepa je, kljub težavam,skrbem in bolezni,
    rada me ima, vem da jo še vedno skrbi,
    kaj se z menoj in mojo družino godi.
    Kadar im...

    Beri dalje...
  • 19:30 - 09.05.2006

    Pomlad že na okno trka,
    v hiši droben nosek smrka.
    Rožice bodo začele cveteti,
    na travniku pa vse dehteti.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:40 - 01.01.2008

    Steklena jutra...

    Vpiješ z oglodano mimiko v slepe oči
    besna na libido...(svoj?)

    V steklenih jutrih tišina sle...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo