Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Občutki Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Toplo mi je,toplo mi je,
v duši in telesu,
čutim te,objemaš me,
predajam se tvojemu telesu,
saj pomirja me…..
Razvajaš me…….

Zasul me plaz tvoje je ljubezni,
kipim v njej,drhtim in čutim,
vse to kar hočeš mi razkriti,
a ne najdeš besed,
kako mi to sporočiti…..
Razumem te… ne trudi se…

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:39 - 13.11.2010

    Živim v čudnih časih, so nerazumljivi,
    reklam preveč, čeprav so zapeljive,
    TV ponuja vseh arcnij na kupe,
    da iz...

    Beri dalje...
  • 10:23 - 12.08.2005

    Kako naj vam to čudodelje pričaram?
    Da nebi lagala vam,
    preskromna bila?
    In glej:
    Ura bo kmalu poldan odbila,
    sonce mogočn...

    Beri dalje...
  • 09:53 - 11.11.2006

    V prsih žar, ko sekunde tren,
    zdaj tresne hipec, dva ...
    iskriv blisk prešine, sčara!
    Iz meglic spomina,
    tisoč...

    Beri dalje...
  • 07:33 - 05.09.2008

    Oblak ptič,
    nepremičen stoji,
    čaka na veter,
    da poleti.

    Neopazno
    ptič se premika,
    ne leti,
    Beri dalje...

  • 10:59 - 05.04.2005

    Sredi brezbrižnosti ognjišča,
    ki um mi sili na norost,
    brez strehe, varnosti mi zatočišča,
    predana golim rokam sem obupa,
    ki me...

    Beri dalje...
  • 12:58 - 28.12.2007

    Pred seboj imam še celo življenje,
    pa mi ga ne pustiš živeti.
    Čaka me jutri,
    a tja ne znam priti ...

    Beri dalje...
  • 18:57 - 28.05.2006

    Lesena mačka
    z medeninastim pogledom
    strmi vame....
    ta mi že ne bo prekrižala poti.....
    bilo jih je tisoč črnih
    in teh ne ...

    Beri dalje...
  • 18:31 - 03.06.2006

    1. Po tem…
    2. Psicho the rapist

    ...

    Beri dalje...
  • 09:30 - 18.01.2008

    Beri dalje...

  • 17:33 - 10.10.2006

    Bila sem že na dnu in tja ne želim se več vrniti.
    Tam piha mrzel veter in ni tople svetlobe.
    Tam prevladuje pusta, brezizrazna siv...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo