Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Občutki Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Toplo mi je,toplo mi je,
v duši in telesu,
čutim te,objemaš me,
predajam se tvojemu telesu,
saj pomirja me…..
Razvajaš me…….

Zasul me plaz tvoje je ljubezni,
kipim v njej,drhtim in čutim,
vse to kar hočeš mi razkriti,
a ne najdeš besed,
kako mi to sporočiti…..
Razumem te… ne trudi se…

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:59 - 17.11.2005

    Kot žareč plamen ugaša
    Nevidni smisel
    V meni se oglaša

    ...

    Beri dalje...
  • 11:22 - 29.07.2005

    Sprehod pouličnih svetilk
    na betonu zelenja
    odcvetelih cvetlic
    osvetljuje prehojene
    poti izgubljenih sledi.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:31 - 20.10.2009

    Ko padaš, padaj sam, ostale pusti živeti.Ne vleči za sabo ljudi, ne vleči......Pusti jih, da živijo življenje, pusti da srečni so,ne...

    Beri dalje...
  • 08:51 - 04.05.2008

    sreča je v tem,
    da se ujamem, ko padam
    ali
    da se poberem, ko padem
    ali
    da ne boli, ko obležim.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:04 - 10.10.2011

    Opazila sem vas
    vi samotni jezdeci
    tega sodobnega sveta.

    Samotni jezdite
    skozi puščavo življenja,
    morda ...

    Beri dalje...
  • 19:06 - 28.06.2008

    Me vnukec vprašljivo gleda v oči,
    Pomane si učke, ko spregovori..
    Daj dedek poglej v zvezdno v nebo,
    Rad bi imel zvezdo, ...

    Beri dalje...
  • 21:21 - 10.11.2007

    Pridejo trenutki, skrojeni za tišino.
    Brez nasmehov, niti solz ni,
    le pogled uprt v daljino.

    Pridejo trenut...

    Beri dalje...
  • 18:14 - 08.03.2006

    Je toplo v duši,
    ko se zagledam v tvoje oči,
    kot da bi gledal zvezde zaspane,
    ki nežno bleščijo v noči.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:57 - 23.07.2006

    Nekateri se krasijo
    z naslovi,
    drugi menjajo obraz.
    Se mažejo s krvjo,
    privihani nosovi,
    nikjer lasten jaz.
    Ne vidijo...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 30.11.2010

    Pravijo, da od ljubezni boli srce.
    A v resnici bolijo le lasje,
    ko se iz blodenj zbujam, osamljen,
    v prazna jesenska jutra. ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo