Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Občutki Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Toplo mi je,toplo mi je,
v duši in telesu,
čutim te,objemaš me,
predajam se tvojemu telesu,
saj pomirja me…..
Razvajaš me…….

Zasul me plaz tvoje je ljubezni,
kipim v njej,drhtim in čutim,
vse to kar hočeš mi razkriti,
a ne najdeš besed,
kako mi to sporočiti…..
Razumem te… ne trudi se…

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:33 - 26.06.2012

    Čolnič zadel je ob čeri,
    nemočna lovim zrak.
    Brodolomka na obali,
    ovita sem v zvok narave.
    Pozorna sem na vsak drslja...

    Beri dalje...
  • 08:14 - 30.01.2010

    Legam v prazno naročje spominov,

    ki so že zdavnaj izgubili svoj

    vonj v objemu hladu, ledene osti

    se režijo...

    Beri dalje...
  • 11:36 - 16.02.2006

    Svež jutranji piš.
    Brzeča množica pričakuje od dneva več.
    Mar sanjam,
    mar lenobno se mislim nanjo vdajam?...

    Beri dalje...
  • 16:59 - 02.09.2008

    Trpek je bil že prvi požirek,
    življenje,
    zabredel sem v vodo kot ponirek,
    življenje,
    ti ni več mar zame kaj,
    ...

    Beri dalje...
  • 14:47 - 10.04.2009

    Nikoli ti nisem priznala,
    da zate vse bi dala,
    svoje življenje zate bi končala,
    ker vse kar sem bila
    in vse kar sem i...

    Beri dalje...
  • 13:46 - 13.06.2008

    Sestavila bi stih, 
    stih poln naju.
    Stih, poln obcutij.
    Poln čustev, ki jih gojim do tebe.

    Ljubezni, so...

    Beri dalje...
  • 11:13 - 28.12.2004

    Ko greš iz praha v prah
    - ni te strah,
    ko na mah
    zgubiš svoj dah.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:59 - 23.03.2011

    Živela je ženica srednjih let,
    zaželela si je ptičje petje spet,
    da prisluhne žgolenju, žvrgolenju,
    naj spomni ...

    Beri dalje...
  • 18:32 - 30.10.2004

    Kot ocean, ki svoje roke steguje po skalovju,
    kot zvezda, ki svoj utrinek ponuja vesolju,
    tako moja duša hrepeni, da bila bi v tvojem oko...

    Beri dalje...
  • 16:15 - 14.08.2006

    Par besed z nabito vsebino
    bodi moje sporočilo
    kadarkoli se primeri,
    da začutim nujnost
    nekaj spregovoriti.

    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo