Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Občutki Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Toplo mi je,toplo mi je,
v duši in telesu,
čutim te,objemaš me,
predajam se tvojemu telesu,
saj pomirja me…..
Razvajaš me…….

Zasul me plaz tvoje je ljubezni,
kipim v njej,drhtim in čutim,
vse to kar hočeš mi razkriti,
a ne najdeš besed,
kako mi to sporočiti…..
Razumem te… ne trudi se…

Komentiraj pesem na forumu.
(6 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:39 - 03.04.2007

    Nisem te poznal,
    ko sem te spoznaval.
    Tipaje, po prstih, neslišno...
    S prsti slepca otipaval...

    ...

    Beri dalje...
  • 23:12 - 13.06.2007

     Vstopi! Ne boj se!
    Dajem ti svoj svet,
    saj v sebi nosim ga
    že mnogo let;
    tisti čarobni svet,
    Beri dalje...

  • 20:47 - 19.02.2006

    Misli sem si,
    zdaj je čas,
    ko moram iti
    z jutrom v novi dan.
    V to mrtvo reko,
    ki odteka
    kdo ve kam. Beri dalje...

  • 19:03 - 14.12.2008

    Pogrbljenih leđa,
    da vide da nosim nevidljiv teret,
    ulazim pod tuđe krovove
    ali umjesto da se prepustim
    ...

    Beri dalje...
  • 20:02 - 01.09.2007

    Metuljasto rad
    si me imel takrat,
    otroško zaupljivo
    in brezpogojno -
    dokler ti niso povedali,
    da si pritiskam,...

    Beri dalje...
  • 11:59 - 29.04.2006

    Danes je megla legla na zemljo,
    danes so oblaki zakrili nebo,
    v megli je rdeče sivo,
    dež ugaša sveče
    in vse živo.
    V duši n...

    Beri dalje...
  • 16:01 - 22.01.2006

    Začel bom vse še enkrat.
    S prvo besedo,
    s prvo hojo,
    s prvim zlomom.
    Trenutek sem zamrznil v večnost. Beri dalje...

  • 21:48 - 01.05.2008

    Kako en sam preobrat lahko vse uniči!!!
    Trud, ki sva ga vlagala cel mesec v najino skupno srečo!
    Kako ena sama iskrena...

    Beri dalje...
  • 16:31 - 03.01.2005

    Vlak pa vozil je v daljave,
    čez bregove in poljane
    v  Srbiji jaz vojsko sem služil,
    da domovini sem se oddolžil.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:11 - 05.10.2005

    Plačam,
    pofukam
    in grem...
    Mudi se mi.
    Danes imam
    še dosti opravkov...

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo